Наша продукція

Безпілотні технології застосовують у відео моніторингу місцевості, геодезії і картографії, охорони навколишнього середовища, маркшейдерська справі, сільському і лісовому господарстві, будівництві, а також відстеження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Ciconia
VTOL
Ciconia
Про компанію

Історія

Виробнича-Інноваційна компанія "DEVIRO" заснована в Україні в 2014 році.

 

Наша спеціалізація - проектування, розробка і виробництво безпілотних літальних апаратів, програмного забезпечення для аналізу і обробки отриманої інформації.

 

Використовуючи свій колосальний практичний досвід, ми виробляємо високоякісні БЛС і власне унікальне програмне забезпечення.

 

Наша стратегія

Компанія складається з більш ніж сорока співробітників, багаторічний досвід яких дозволяє розробляти й успішно реалізовувати проекти будь-якої складності.

Детальніше

 

300
0

Випущено бортів

6000
0

Виконано польотів

300
0

годин ресурсу

200
0

Підготовлено пілотів

Нам довіряють
Останні новини
26.05.2020
Leleka-100 - найбільш масовий у використанні в зоні ООС БпЛА в Україні

«Беспілотник Лелека-100 є найбільш масовим у використанні в зоні ООС багатоцільовим безпілотним літальним апаратом в Україні, 46% усіх бойових вилетів було здійснено саме цим БПЛА»

Про це в інтерв’ю Security Talks зазначив співвласник «Виробничо-Інноваційної компанії «ДЕВІРО» Денис Чередніченко.

 

За його словами, виробнича-інноваційна компанія «ДЕВІРО» була заснована в Україні в 2014 році, після поставок армійціям близько півтора десятки БПЛА, які були попередніми прототипами Лелека-100.

 

Наразі поставлено в ЗСУ понад 300 БПЛА Лелека-100, — зазначив Чередніченко, додавши, що «ДЕВІРО» готова до розвитку БПЛА, в тому числі, до створення ударного БПЛА, або дрона-камікадзе — останнє вже активно експериментується компанією-партнером.

 

Спеціалізація «ДЕВІРО» — проектування, розробка і виробництво безпілотних літальних апаратів, програмного забезпечення для аналізу і обробки отриманої інформації.

 

Лелека-100 — український військовий багатофункціональний безпілотний літальний апарат, розроблений компанією «Deviro».

 

Лелека-100 був спроектований фахівцями з компанії «Deviro» в конфігурації літакового типу, проте, важливо уточнити, що пристрій має компактні габаритні розміри, зокрема, при довжині фюзеляжу дрона в 1 метр 14 сантиметрів, розмах крил БПЛА становить 1 метр 98 сантиметрів, що в свою чергу суттєво спрощує процес експлуатації та транспортування цього повітряного судна. Крім того, необхідно враховувати, що даний літальний апарат має високу маневреність, через що пристрій чудово підходить для виконання поставлених цілей і завдань.

Детальніше
22.05.2020
Прикордонники провели навчання з БпЛА «Leleka 100»

Прикордонники провели навчання з БпЛА «ЛЕЛЕКА-100».

 

У Черкаській області прикордонники навчаються повітряному моніторингу кордону за допомогою безпілотного авіаційного комплексу (БПАК) «Лелека-100».

 

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

 

Тренінг проходив на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерала Ігоря Момота.

 

Під час навчання прикордонники освоїли тактико-технічні характеристики та можливості БпАК, здобули навички з основ пілотування вдень та вночі, опановували способи ведення повітряної розвідки.

 

Відзначається, що «ЛЕЛЕКУ» прикордонникам безкоштовно передали виробники комплексу.

Детальніше
23.04.2020
Навчальний центр ДПСУ отримав БпАК «Leleka 100»

Головний центр підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора Ігоря Момота (в/ч 9930) безкоштовно отримав безпілотний авіаційний комплекс «Leleka 100».

 

Комплекс був переданий представниками ТОВ «ВІК ДЕВІРО» 16 квітня, повідомляє пресслужба ГЦПОС ДПСУ. Він призначений для аеророзвідки, патрулювання, картографування місцевості із можливістю передачі оперативної інформації та отримання точних географічних координат у режимі реального часу.

 

БпАК складається з двох безпілотних літальних апаратів (БпЛА), наземної станції управління та додаткового обладнання. Повітряний апарат стійкий до погодних умов та придатний до використання у будь-який час доби.

 

У комплексі реалізовано концепцію автоматизованого керування повітряним апаратом протягом усього польоту, що значно спрощує роботу оператора та дозволяє зосереджувати увагу на аналізі оперативної інформації. Така техніка дозволяє прикордонникам ефективно захищати український кордон від злочинців і зовнішньої агресії.

 

Надалі під час практичних занять прикордонники будуть набувати навичок з керування безпілотними літальними апаратами та виконуватимуть завдання з пошуку, розпізнавання та супроводу об’єктів.

 

Даний комплекс буде використовуватись також для підвищення кваліфікаційних навичок інструкторами-операторами та безпосередньо на кордоні.

Детальніше
Всі новини